Web design , e – shopy

Internetové stránky sú neodmysliteľnou súčasťou propagácie každej firmy, ktorá chce držať krok s dynamickým vývojom spoločnosti okolo nás. Je to domáca základňa pre vyhľadávanie informácií z rôznych zariadení.V dnešnej dobe je Internet veľké marketingové médium. Na zákaznikov veľmi dobre pôsobí profesionálny design vašich web stránok, ktorý hovorí aj o úrovni vašej firmy. Profesionálny design stránky nezáleží na objeme, ani na komplikovanosti, ale predovšetkým na kvalite.

Keď sa chcete na internete zviditeľniť, nechať o sebe vedieť čo robíte, kde vás zákazníci nájdu, tak potrebujete mať svoju internetovú stránku. Internetová stránka musí byť premyslená, pekne graficky spracovaná a musí korenšpondovať so štýlom spoločnosti.

V spolupráci so spoločnosťou Websupport. sk vám prinášame možnosť prevádzky vašej web stránky na vlastnej slovenskej, či zahraničnej doméne, s vlastným webpriestorom a na kvalitnej internetovej linke. Zároveň Vám ponúkame podporu moderných technológií a to za bezkonkurenčné ceny.

Internetové obchody sa stali bežným predajným kanálom obchodníkov. Dnes už každý predajca musí uvažovať o tvorbe svojho eshopu a predaji svojich produktov cez internet, tých kamenných nevynímajúc. Internetové obchodovanie by sa dalo nazvať aj fenoménom súčasnosti. Hlavnými výhodami internetových obchodov sú neporovnateľne nižšie náklady na prevádzku oproti klasickému "kamennému obchodu". Najdôležitejšou výhodou však ostáva nepretržitá prevádzka, 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

U NÁS :

Ponúkame vám možnosť rozšíriť oblasť pôsobenia vašej firmy na internete prostredníctvom internetového obchodu (e-shopu). Internetový obchod alebo elektronický obchod predstavuje príležitosť pomocou web stránky ponúkať vaše produkty — tovary a služby na internete. Poskytujeme poradenstvo v oblasti e-shopov, grafickú prípravu a technickú realizáciu.

v prípade záujmu nás kontaktujte na golena@unas.sk